Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Bogate doświadczenie i ciągle doskonalenie w obróbce metali

 


MAC–TECH s.c., to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo, powstałe w 2013 roku na bazie wcześniejszej działalności w branży mechanicznej obróbki metalu, co jest głównym produktem firmy. Wieloletnie doświadczenie oraz rozwój pozwala zaoferować szeroki wachlarz usług z tym związanych.

W ofercie posiadamy również bogaty szereg dedykowanych wyrobów, które mogą Państwo wybrać w zależności od swoich potrzeb.

Podwyższamy konkurencyjność i rentowność naszych partnerów dostarczając na czas produkty najwyższej jakości w najatrakcyjniejszych cenach.

Realizujemy zarówno drobne, jak i większe zamówienia – na podstawie jednorazowych zleceń lub umów stałej współpracy. Szczególną uwagę zwracamy na terminowość dostaw, gdyż zdajemy sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach wiele firm stosuje strategie produkcji Just-In-Time, która obejmuje całkowite wyeliminowanie marnotrawstwa, poprzez dostarczanie każdemu procesowi produkcyjnemu wszystkich potrzebnych elementów w wymaganym momencie i wymaganej ilości. Nasze produkty i wiedzę oferujemy w atrakcyjnych cenach, ustalanych indywidualnie z każdym klientem.

Stosujemy wyłącznie gatunkowe stale. Jesteśmy w stanie szybko dostosować nasz proces produkcyjny do konkretnych zaleceń, wymogów i norm. Współpracujemy z największymi producentami kotłów CO w Polsce, którzy stawiają na najwyższą jakość produktów.


 

Szerokie spojrzenie na własne produkty i rynki

Siedziba naszej firmy znajduje się w miejscowości Stąporków w bliskiej odległości od Kielc, w województwie świętokrzyskim. Swoją ofertę kierujemy do klientów    z obszaru całej Polski, jak również chętnie nawiążemy współpracę z klientami zagranicznymi.